Dane kontaktowe

Jednostka/Wydział Komórka organizacyjna Pokój Numer e-mail
Biuro Podawcze   3 95 742 40 09 info@miedzyrzecz.sr.gov.pl
Samodzielna Sekcja
Administracyjna
Sekretariat 38 95 742 40 00 sekretariat@miedzyrzecz.sr.gov.pl
Faks 24h   95 742 40 16  
Informatyk 7 95 742 40 40 it@miedzyrzecz.sr.gov.pl
I Wydział Cywilny   25 95 742 40 01 cywilny@miedzyrzecz.sr.gov.pl
II Wydział Karny  Sekretariat 30 95 742 40 02 karny@miedzyrzecz.sr.gov.pl
Wykonanie 22 95 742 40 22 wykonanie@miedzyrzecz.sr.gov.pl
III Wydział Rodzinny
i Nieletnich
  42 95 742 40 03 rodzinny@miedzyrzecz.sr.gov.pl
V Wydział Ksiąg Wieczystych Sekretariat 10a 95 742 40 05 ksiegi@miedzyrzecz.sr.gov.pl
Faks 24h   95 742 05 06
Kierownik sekretariatu 9 95 742 40 07
I Zespół Kuratorskiej
Służby Sądowej
Kuratorzy dla Dorosłych 39 95 742 40 39 kuratorzy@miedzyrzecz.sr.gov.pl
Kuratorzy dla Nieletnich 44 95 742 40 31
Kierownik Zespołu   95 742 40 46
Ochrona   12 95 742 40 12  
Centrala     95 741 23 95  

Rejestr zmian dla: Dane kontaktowe

Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu:
Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Andrzej Czyżyk
Dokument z dnia:
2018-01-03
Publikacja w dniu:
2018-01-03
Opis zmiany:
b/d
Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu:
Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu
Wytworzył:
Prezes Sądu
Opublikował:
Andrzej Czyżyk
Dokument z dnia:
2018-01-03
Publikacja w dniu:
2018-01-03
Opis zmiany:
Aktualizacja danych